Menü
Alışveriş Sepeti
İşinize Değer Katan Yazılım Çözümleri | 

Wolvox

Wolvox
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıPetrol istasyonlarında pompa cihazlarının bağlı olduğu yazılım ile ERP arasında entegrasyon sağlar. İçerdiği ModüllerAKINSOFT WOLVOX Akaryakıt Otomasyonu Programı , WOLVOX Erp programı ile tam entegrasyonludur. (Cari 1, Stok 1, İrsaliye modülleri ile direk entegrasyonludur.)&nb..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıKDV Beyannamesi-1, KDV Beyannamesi-2, Muhtasar Beyanname, Gelir Geçici Vergi, Yıllık Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Kurumlar Geçici Vergi, Kurumlar Kesin Mizan, Gelirler Kesin Mizan, Gelir Geçici Vergi, Form BA/BS, Damga Vergisi oluşturmak isteyen işletmelere hitap etmektedir.&nbs..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıCRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) e önem veren tüm işletmeler için. İçerdiği ModüllerAKINSOFT WOLVOX CRM Programı , WOLVOX Erp' nin bir parçasıdır ve tam entegrasyonludur. Program ÖzellikleriGENEL ÖZELLİKLER* Müşteri listesi oluşturarak liste bazında toplu işlem yapabilir,..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıÇok kullanıcılı İşletme Defteri otomasyonu. Muhasebeciler, Mali Müşavirleri için geliştirildi. İçerdiği ModüllerGelir girişleri, gider girişleri, dönem başı girişleri, dönem sonu girişleri ve raporlamalardan oluşmaktadır. Program Özellikleriİşletmenizin en verimli, en çalı..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıDemirbaş takibi yapmak isteyen tüm muhasebeci ve mali müşavirlere hitap etmektedir. İçerdiği ModüllerDemirbaş kayıt, amortisman raporları, Genel muhasebe ve İşletme defteri entegrasyonu Program Özellikleriİşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi...Türkiye’nin en geniş çö..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıE-Defter sistemini kullanmak isteyen tüm şirketler. İçerdiği ModüllerE-Defter gönderimi için gerekli tüm modülleri içerisinde bulunmaktadır. Program Özellikleri* TC. Maliye Bakanlığı Elektronik Defter tebliğine istinaden e-defter kayıtlarını oluşturabilir,* WOLVOX Genel Mu..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıÖn muhasebe tutan tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüler yapısı sayesinde oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. İşletmenizin küçük, ortak ölçekli veya büyük olması fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilmesi için kurgulanmış bir alt yapıdadır. Program ÖzellikleriYeni..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıMüşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen marketler, mağazalar ve alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz. İçerdiği ModüllerWOLVOX ERP programı entegrasyonlu kayıtlı stokların barkodları üzerinden fiyat gösterme içeriğine sahiptir. Program Özellikleri* Wolvox tica..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıBilanço esasına göre defter tutması zorunlu olan işletmelere hitap eder. WOLVOX ERP ve WOLVOX İnsan Kaynakları ile entegreli çalışabilmektedir. WOLVOX Beyanname, WOLVOX Demirbaş ve WOLVOX e-Defter modülleri ile desteklenerek tam bir muhasebe takibi sağlanabilir. İçerdiği Modüll..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıMarketler ve satış noktalarında tam otomasyon sağlamak isteyen tüm işletmeler için.İçerdiği ModüllerAKINSOFT Wolvox Hızlı Satış Programı , Ön Muhasebe ile tam entegrasyonlu. Program Özellikleriİşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi...* Marketlerde barkod ile hızlı bir şekil..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıBarkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir. İçerdiği Mo..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıKapı ekranı ve sesli uyarı sistemi ile personel giriş - çıkışlarını kontrol altına almak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir. İçerdiği ModüllerWolvox İnsan Kaynakları programı ile tam entegrasyonlu olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Program Özellikleri* Personelleri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)