Menü
Alışveriş Sepeti
İşinize Değer Katan Yazılım Çözümleri | 

Web Tabanlı Programlar

Web Tabanlı Programlar
Marka: Akınsoft
 Kullanım AlanlarıSiteleri üzerinden müşterilerine canlı destek hizmeti vermek isteyen tüm işletmeler. İçerdiği ModüllerYönetici paneli, Operatör paneli, Müşteri giriş paneli, Operatör kayıtları. Program Özellikleri* Sadece size verilecek küçük bir script i sitenize ekleyerek hızlı bi..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıBA-BS Bildirimleri ve cari hesap mutabakatı yapmak isteyen tüm işletmeler kullanabilir. İçerdiği ModüllerToplu Mutabakat, Cari Hesap Listesi, Form BA ve BS Listesi, Excel'den Cari Hesap Aktarımı, Kontör Yükleme İşlemleri, Kullanıcı Tanımlama ve Satın Alma Hareketlerinden oluşma..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıSite sakinlerine online kullanım rahatlığı sağlamak isteyen tüm site yönetimleri. İçerdiği ModüllerSite sayfası, iletişim bilgileri, yönetim bilgileri, kiralık ve satılık daire ilanları, online borç listeleme ve ödeme, duyurular Program Özellikleri* Tüm site yönetimleri iç..
Marka: Akınsoft
Ürün Yönetimi Sınırsız ürün kayıt.Ürünler için sınırsız grup ve alt grup tanımlama.Sınırsız marka tanımı.Grup ve markalara özel vitrin tasarımı.4 farklı fiyat belirleyebilme.Ürün özellikleri yönetimi.Ürün detaylarının html formatında serbest olarak tanımlama.Ürüne sınırsız resim ekleyebilme.Ürü..
Marka: Akınsoft
 Kullanım Alanlarıİnternet üzerinde sipariş almak isteyen ve franchise çalışan tüm restoranlara hitap etmektedir. İçerdiği ModüllerSipariş, üyelik, adres tanımları, sipariş takibi, restoran yönetim bölümü, şube ve semt tanımları, franchise server, Wolvox Restoran entegrasyonu Program ..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıTüm emlakçılar ve gayrimenkul takibi yapanlar için uygundur. İçerdiği ModüllerEv, işyeri, büro, kooperatif, arsa ve arazi kayıt bölümleri, iletişim modülü, harita entegrasyonu, kategori basında veri yönetimi. Program Özellikleri* Ev, büro, işyeri, kooperatif hissesi, arsa ..
Kullanım AlanlarıSistemlerinde mevcut bulunan AKINSOFT Wolvox İnsan Kaynakları programını web tabanlı olarak kullanmak isteyen bütün işyerlerine hitap etmektedir. İçerdiği ModüllerYönetici kontrol paneli, personel giriş çıkış kontrol ekranı, istek öneri formları, firma içi anket ,sınav sistemi ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)