Menü
Alışveriş Sepeti
İşinize Değer Katan Yazılım Çözümleri | 

Ticari Programlar

Ticari Programlar
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıÖn muhasebe kullanılan tüm ticari işletmelere hitap etmektedir. Tekstilciler, Üreticiler, Toptancılar, Yedek Parçacılar, Nakliyatçılar, İletişim ve Bilişim sektörü, Mobilyacılar, Marketler, Mağazalar, Plastikçiler, Petrolcüler, Pazarlamacılar, Döviz büroları, Beyaz eşyacılar ve Hizm..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıMarket içindeki ürünlerin fiyatlarını, barkodlarını okutmak suretiyle gösteren program. ( OctoPlus ile entegre olarak çalışmaktadır) İçerdiği ModüllerMarket içindeki ürünlerin fiyatlarını, barkodlarını okutmak suretiyle gösteren program. ( OctoPlus ile entegre olarak çalışmakta..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıPetrol istasyonlarında pompa cihazlarının bağlı olduğu yazılım ile ERP arasında entegrasyon sağlar. İçerdiği ModüllerAKINSOFT WOLVOX Akaryakıt Otomasyonu Programı , WOLVOX Erp programı ile tam entegrasyonludur. (Cari 1, Stok 1, İrsaliye modülleri ile direk entegrasyonludur.)&nb..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıKDV Beyannamesi-1, KDV Beyannamesi-2, Muhtasar Beyanname, Gelir Geçici Vergi, Yıllık Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Kurumlar Geçici Vergi, Kurumlar Kesin Mizan, Gelirler Kesin Mizan, Gelir Geçici Vergi, Form BA/BS, Damga Vergisi oluşturmak isteyen işletmelere hitap etmektedir.&nbs..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıCRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) e önem veren tüm işletmeler için. İçerdiği ModüllerAKINSOFT WOLVOX CRM Programı , WOLVOX Erp' nin bir parçasıdır ve tam entegrasyonludur. Program ÖzellikleriGENEL ÖZELLİKLER* Müşteri listesi oluşturarak liste bazında toplu işlem yapabilir,..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıÇok kullanıcılı İşletme Defteri otomasyonu. Muhasebeciler, Mali Müşavirleri için geliştirildi. İçerdiği ModüllerGelir girişleri, gider girişleri, dönem başı girişleri, dönem sonu girişleri ve raporlamalardan oluşmaktadır. Program Özellikleriİşletmenizin en verimli, en çalı..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıDemirbaş takibi yapmak isteyen tüm muhasebeci ve mali müşavirlere hitap etmektedir. İçerdiği ModüllerDemirbaş kayıt, amortisman raporları, Genel muhasebe ve İşletme defteri entegrasyonu Program Özellikleriİşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi...Türkiye’nin en geniş çö..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıBilanço esasına göre defter tutması zorunlu olan işletmelere hitap eder. WOLVOX ERP ve WOLVOX İnsan Kaynakları ile entegreli çalışabilmektedir. WOLVOX Beyanname, WOLVOX Demirbaş ve WOLVOX e-Defter modülleri ile desteklenerek tam bir muhasebe takibi sağlanabilir. İçerdiği Modüll..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıBarkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir. İçerdiği Mo..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıKapı ekranı ve sesli uyarı sistemi ile personel giriş - çıkışlarını kontrol altına almak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir. İçerdiği ModüllerWolvox İnsan Kaynakları programı ile tam entegrasyonlu olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Program Özellikleri* Personelleri..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıYazarkasa ve elektronik terazilerini Wolvox ile kullanmak isteyen tüm marketler. İçerdiği ModüllerYazarkasa - Pos ve elektronik teraziler için entegrasyon modüllerini içerir. Program ÖzellikleriWolvox ERP e-Business yazılımı için yazarkasa, POS ve elektronik terazi desteği..
Marka: Akınsoft
Kullanım AlanlarıPDA' dan kaydettiğiniz siparişlerinizi ve faturalarınızı online ve offline olarak Ön Muhasebe modülüne aktarımda kullanabilirsiniz. İçerdiği ModüllerWolvox Mobil Satış programı ile tam entegrasyonlu, fatura ve siparişlerinizi toplamakta ihtiyacınız olan modülleri içermektedir.&..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)