Menü
Alışveriş Sepeti
İşinize Değer Katan Yazılım Çözümleri | 

Şartlar ve Koşullar

Hizmete erişiminiz ve onu kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir. Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.
Hesaplar
Bizde bir hesap oluşturduğunuzda, bize her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sağlamalısınız. Bunu yapmamak, Şartların ihlali anlamına gelir ve bu da Hizmetimizdeki hesabınızın derhal feshedilmesine neden olabilir. Hizmete erişmek için kullandığınız şifrenin ve şifrenizin Hizmetimizde veya bir üçüncü şahıs hizmetinde olsun, şifreniz altındaki her türlü faaliyet veya eylemden korunmasından siz sorumlusunuz. Parolanızı herhangi bir üçüncü şahsa ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabınızın yetkisiz kullanımından haberdar olur olmaz bizi hemen bilgilendirmelisiniz.
Fikri mülkiyet
Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevselliği [TENYAPİ] ve lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve öyle kalacaktır.
Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Hizmetimiz, [TENYAPİ] tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir. [TENYAPİ], üçüncü şahıs web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve bunlardan sorumlu değildir. Ayrıca, [TENYAPİ] 'in, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak neden olunan veya ortaya çıktığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını da kabul edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetlerde veya bunlar aracılığıyla. Ziyaret ettiğiniz tüm üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Sonlandırma
Koşulları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan veya sorumluluk almadan Hizmetimize erişimi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. Şartların, doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini korur. Koşulları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın veya sorumluluk almadan hesabınızı derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz. Fesih üzerine, Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Hesabınızı sonlandırmak isterseniz, Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz. Doğası gereği fesih durumunda kalması gereken Şartların tüm hükümleri, sınırlama olmaksızın,
Feragatname
Hizmeti kullanımınızın riski tamamen size aittir. Hizmet "OLDUĞU GİBİ" ve "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" esasına göre sağlanır. Hizmet, zımni satılabilirlik garantileri, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans süreci dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır.
Uygulanacak Hukuk
Bu Koşullar, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Çin kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmetle ilgili aramızda yapabileceğimiz önceki tüm sözleşmelerin yerine geçer ve bunların yerine geçer.
Değişiklikler
Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni hükümlerin yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Neyin önemli bir değişikliği oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir. Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.